Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Inpost Kurier) już od 600,00 zł.

Opalescence Boost 40% / uzup. 1,2ml

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 115,00 zł 115.00
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: 0
Producent: Ultradent

Opis

Opalescence  Boost umożliwia wybielenie zębów w ciągu jednej wizyty w gabinecie stomatologicznym szybko i bezpiecznie, bez użycia nakładek. Opalescence  Boost jest aktywowanym chemicznie, opartym na 40% perhydrolu żelem do profesjonalnego wybielania i odbarwiania tkanki zębowej w gabinecie stomatologicznym. Chemiczna aktywacja Opalescence  Boost umożliwia osiągnięcie maksymalnej efektywności środka wybielającego, a dodatkowa aktywacja światłem nie jest konieczna. Dzięki neutralnemu pH (7,0) i maksymalnej aktywności utleniającej jest wysoce efektywny i jednocześnie nie uszkadza szkliwa.

Uzupełnienie 1,2 ml bez końcówek

UWAGA! Opalescence to linia produktów profesjonalnych, przeznaczonych tylko dla stomatologów. Procesu wybielania należy dokonywać pod opieką wykwalifikowanego lekarza dentysty.

Opis:
Opalescence Boost jest żelem wybielającym służącym do wybielania zębów w gabinecie (na fotelu stomatologicznym) (power bleaching).
Preparat   bazuje   na   38%   roztworze   nadtlenku   wodoru   (stężony perhydrol).  Oryginalny  system  mieszania składników,  polegający  na łączeniu ze sobą zawartości  dwóch strzykawek  bezpośrednio przed użyciem,   zapewnia   świeżość   preparatu   przy   każdej   aplikacji   oraz dokładność dozowania aktywatora.Gwarantuje to najwyższą możliwą skuteczność   produktu.   Jedna   ze   strzykawek   zawiera   unikalny aktywator   chemiczny   z   zawartością   1,1%   fluoru   oraz   3%   azotanu potasu, które to dodatki zmniejszają podatność na próchnicę, obniżają nadwrażliwość   zęba   oraz   polepszają   mikrotwardość   szkliwa.   Druga strzykawka zawiera stężony roztwór nadtlenku wodoru. Po zmieszaniu obu składników preparat Opalescence Boost jest gotowy do użytku.
Opalescence Boost jest produktem bezglutenowym.

Wyroby do wybielania zębów Opalescence zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia przeznaczone są do sprzedaży tylko i wyłącznie do lekarzy stomatologów.

Produkty nie mogą być sprzedawane do ostatecznego konsumenta.
Produkt dla pacjenta wydaje wyłącznie lekarz stomatolog.

Sprzedaż może być realizowana wyłącznie na fakturę dla osób uprawnionych- to jest dla stomatologów lub prowadzących działalność stomatologiczną.
Mając na uwadze bezpieczeństwo i zdrowie pacjenta, nie  prowadzimy sprzedaży bezpośrednio pacjentom.

 

Pliki do pobrania:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl