Dostawa i płatność

Zamówienia złożone przez osoby prywatne :będą realizowane dopiero po opłaceniu zamówienia przez dostępne formy płatności :
-Szybkie przelewy,  Blik, Przedpłata na konto (nie wysyłamy za pobraniem )

Osobom prywatnym nie sprzedajemy produktów leczniczych .

Płatności za zamówienia :
 
Przelew na konto bankowe

Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.

Dane do przelewu

HIGIENA-MED Katarzyna Maj

ul.Partyzantów 16

05-860 Płochocin

ING Bank Śląski

35 1050 1025 1000 0090 9470 5200

Za pobraniem

Zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia.

Przelewem online 

Rozliczenia płatności online przeprowadzane są przez Blue Media S.A. (bluemedia.pl)

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A

 
...................................................................................................................................................................
 
Oferujemy różne opcje dostawy towaru. Sam decyduj, który sposób dostawy jest najlepszy dla Ciebie!

Dostawa i płatność - BETLEWSKI Home and Garden®  Szczegóły dostawy poprzez Kuriera InPost

 
0 zł - darmowa dostawa  przy zamówieniu powyżej 600 zł brutto.

ZAMÓWIENIA POWYŻEJ 600 ZŁ:

GLS Kurier - 0 zł
InPost paczkomaty - 0 zł
InPost Kurier - 0 zł
Odbiór osobisty - 0 zł
 
ZAMÓWIENIA PONIŻEJ 600 ZŁ:

GLS  kurier- 24,60zł
GLS kurier za pobraniem - 28,60 zł
 
InPost paczkomaty - 16,00 zł
InPost paczkomaty za pobraniem - 19,00 zł
 
InPost kurier - 19,00 zł
InPost kurier za pobraniem - 22,00 zł

Odbiór osobisty
 
Towar zakupiony w Higiena-Med możesz odebrać w naszym sklepie stacjonarnym od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:00 Sklep znajduje się pod adresem ul.Partyzantów 16 05-860 Płochocin. Odbiór osobisty jest całkowicie bezpłatny i możliwy po otrzymaniu informacji, że zamówienie jest gotowe do odbioru. W naszym sklepie możesz zapłacić gotówką lub kartą płatniczą.
 
 
PAMIĘTAJ, ŻE.. !
 

Czas dostawy kurierem  wynosi najczęściej 24 godziny. Czasami bywa, że przesyłka dostarczana jest w 48 godzin.
Firma kurierska InPost, która obsługuje paczkomaty dostarcza przesyłkę w ciągu maksymalnie 3 dni.

1) Koszt dostawy towaru w całości pokrywa kupujący. W przypadku braku odbioru przesyłki pobraniowej wystawiamy fakturę przelewową w wysokości kosztów dostawy.

2) Szczegółowe koszty i terminy dostawy są uzależnione od wagi i wielkości przesyłki oraz wybranego sposobu dostawy.

3) Przewoźnik doręcza przesyłki standardowo od poniedziałku do piątku - za wyjątkiem przypadających w tym okresie dni ustawowo wolnych od pracy - w godzinach 8.00 - 18.00. Za dodatkową opłatą przewoźnik doręczy Ci przesyłkę również rano do godziny 9.00 lub do południa do godziny 12.00 lub w sobotę.

4) Kurier ma obowiązek dostarczyć zakupiony towar ważący do 31,5 kg do drzwi odbiorcy. W przypadku towaru o wadze powyżej 31,5 kg dostawa jest realizowana do bramy/furtki/klatki odbiorcy.

5) Wydanie towaru w sklepie stacjonarnym  następuje wyłącznie do rąk Kupującego lub osoby uprawnionej do odbioru towaru w jego imieniu, po okazaniu dowodu osobistego lub innego dokumentu zawierającego zdjęcie i potwierdzającego tożsamość oraz podaniu numeru zamówienia.

6) Na miejscu możesz płacić gotówką lub kartą płatniczą i masz możliwość dokładnego sprawdzenia stanu zamówionego towaru.

7) Wysyłkę za pobraniem realizujemy do kwoty 5500 zł zgodnie z regulaminami firm kurierskich.
 
8) W razie wykrycia naruszenia przesyłki przed jej odebraniem powinieneś postępować zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, a w szczególności zażądać od kuriera spisania protokołu szkody.

9) Jeżeli już po wydaniu przesyłki ujawniono ubytek lub uszkodzenie przesyłki nie dające się zauważyć przy odbiorze, powinieneś w ciągu 7 dni od dnia odbioru przesyłki zawiadomić o nich dostawcę w celu protokolarnego ustalenia stanu przesyłki oraz okoliczności powstania szkody.
 
10) Gdy klient nie odbiera przesyłki , sprzedawca jest zmuszony do poniesienia kosztów przesyłki w obie strony, czyli sklep-klient oraz powrotnej klient-sklep. Aby sprzedawca nie pozostał stratny, ma prawo dochodzić od klienta zapłaty za towar oraz pokrycia kosztów przesyłki.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl