Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Inpost Kurier) już od 600,00 zł.

Test pozostałości białkowych 1 szt. ProClean

Test pozostałości białkowych 1 szt. ProClean
  • promocja
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 17,84 zł

Cena regularna: 19,99 zł

17.84
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 19,99 zł
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Test pozostałości białkowych 1 szt. ProClean

Błyskawiczny test do sprawdzania stopnia zanieczyszczenia powierzchni w placówkach medycznych i innych miejscach wymagających utrzymania reżimu sanitarnego. Nie wymaga stosowania jakiegokolwiek oprzyrządowania.

Test pozwala na szybką ocenę skuteczności mycia i dezynfekcji powierzchni w pomieszczeniach szpitalnych, sterylizatorniach, przetwórniach spożywczych itp. Do przeprowadzenia kontroli nie jest potrzebna dodatkowa aparatura (np. luminometr) – wynik testu uzyskuje się poprzez porównanie zmienionej barwy odczynnika z wzornikiem.
Test PRO-Clean™ ma formę podłużnej probówki o kształcie zbliżonym do długopisu. Wewnątrz znajduje się sterylna wymazówka. Po pobraniu wymazu pałeczkę ponownie umieszcza się wewnątrz próbówki, a następnie, poprzez ściśnięcie palcami specjalnej ampułki, wprowadza się odczynnik. Substancja spływa na dno probówki i reaguje z ewentualnymi zanieczyszczeniami białkowymi pobranymi z kontrolowanej powierzchni.
Zmiana koloru odczynnika świadczy o obecności zanieczyszczeń. PRO-Clean™ daje również możliwość oceny stopnia skażenia - wskazuje na to szybkość zmiany barwy i ostateczny kolor. Wzornik z legendą umieszczony jest bezpośrednio na probówce.

- szybkość kontroli (wynik w czasie od 1 minuty),
- brak konieczności stosowania oprzyrządowania,
- łatwość i wygoda przeprowadzenia testu i interpretacji wyniku,
- zgodność ze standardami HACCP/SSOP.

Dane

- weryfikowane parametry: skuteczność usuwania zanieczyszczeń białkowych,
- czas testu: od 1 minuty,
- ilość : 1 sztuk.

sposób użycia i odczyt wyników


Należy we właściwy sposób, opisany w instrukcji, pobrać wymaz z badanej powierzchni. Następnie zatrzasnąć probówkę, przełamać górną fiolkę i ścisnąć ją
palcami, żeby odczynnik spłynął na dno probówki, gdzie znajduje się próbnik z wymazem. Potrząsnąć fiolką. Odczytać wynik testu zgodnie z instrukcją.

PRO-clean to test idealny dla placówek medycznych, producentów żywności, Centralnych Sterylizatorni, Bloków Operacyjnych i sal zabiegowych.

 

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl