Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Inpost Kurier) już od 600,00 zł.

OCC ISORAPID Spray 5L -powierzchnie

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 135,00 zł 135.00
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: 0
Producent: OCC

Opis

Błyskawiczna dezynfekcja o szerokim spektrum i niskiej zawartości alkoholu.Czas działania  60 sek.

ISORAPID Spray jest bezaldehydowym, gotowym do użycia roztworem do szybkiej dezynfekcji i czyszczenia małych powierzchni sprzętu medycznego (np. blatów roboczych, foteli zabiegowych, powierzchni unitów, tac na instrumenty, końcówek stomatologicznych, uchwytów lamp zabiegowych oraz narzędzi medycznych wykonanych z materiałów takich jak stal, aluminium, miedź, silikon lub guma). Ekstremalnie niska zawartość alkoholu poniżej 50% znacząco redukuje potencjał alergiczny produktu, a jednocześnie zwiększa się tolerancja materiałowa na jego działanie. ISORAPID Spray łatwo ulega biodegradacji i ma świeży kwiatowy zapach. ISORAPID Spray może być użyty do zwiększenia nasączenia chusteczek DENTIRO Wipes i ISORAPID Wipes. W celu przygotowania własnych nasączonych chusteczek należy używać wyłącznie ISORAPID Dry Wipes.

Zalety

  • Szerokie spektrum działania.
  • Niska zawartość alkoholu - poniżej 50%.
  • Wysoka tolerancja materiałowa.

Instrukcja użytkowania

Dla ochrony noś jednorazowe rękawiczki i okulary ochronne. Całkowicie zwilżyj i wytrzyj całą powierzchnię urządzenia medycznego. Pozostaw środek dezynfekujący, aby działać i przylegać do czasu kontaktu. Używaj tylko na materiałach zgodnych z alkoholem. Przed pierwszym użyciem testowym kompatybilność materiału testowego poprzez zastosowanie środka dezynfekującego do małego niepozornego obszaru. Lista kompatybilnych i niezgodnych materiałów jest dostępna na naszej stronie internetowej. Jeśli nie masz pewności co do składu materiału wyrobu medycznego, skontaktuj się z producentem przed użyciem. Wszelkie poważne incydenty, które wystąpiły w związku z urządzeniem, powinny być zgłaszane producentowi i właściwemu organowi państwa członkowskiego, w którym użytkownik lub pacjent ma siedzibę.

Poznaj ISORAPID 

Zabije 101 mikroorganizmów

Działać przeciwko nawet najbardziej odpornym wirusom, takim jak poliawirus i adenowirus.

Aktywny w ciągu 60 sekund

Do szybkiej dezynfekcji powierzchni i przedmiotów, w tym nieinwazyjnych urządzeń medycznych.

Kompatybilny z ponad 250 materiałów, w tym ze sztucznej skóry

Produkt jest szczególnie odpowiedni do dezynfekcji wrażliwych powierzchni, takich jak sztuczne skórzane pokrowce.

Zawiera mniej niż 50% alkoholu

Niska zawartość alkoholu oznacza, że produkt może być bezpiecznie stosowany do dezynfekcji noszami i krzesłami sztuczną skórzaną tapicerki.

Owocowy zapach

Każde zastosowanie powierzchniowego środka dezynfekującego pozostawia owocowy zapach, dla długotrwałej czystej świeżości.

Opakowanie : 5L

 

 

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl