Przejdź do głównej treści
Zamknij wyszukiwarkę Wyczyść Szukaj
Produkty w koszyku: 0. Zobacz szczegóły
CERKAMED

ALUSTAT Foam 0.8 g

Przejdź do sekcji Opinie

Pianka do tamowania krwawienia

Przejdź do pełnego opisu
Cena 38,00 zł
szt.
Dostępność:
średnia ilość
Zapytaj o produkt
Czas wysyłki: 24 godziny

Opis

Pianka do tamowania krwawienia

Wyrób ALUSTAT FOAM przeznaczony jest do stosowania w trakcie leczenia stomatologicznego w celu tamowania drobnych krwawień które mogą pojawić się: podczas opracowywania ubytków przed zdejmowaniem wycisków po usunięciu korony tymczasowej po zastosowaniu lasera podczas mocowania uzupełnień protetycznych oraz wszędzie tam, gdzie wymagana jest hemostaza i retrakcja.

Zawarty w wyrobie chlorek glinu działa obkurczająco na drobne naczynia krwionośne, w wyniku czego zmniejsza się obrzęk i drobne krwawienia.

SKŁAD: chlorek glinu 20%, woda o czystości farmakopealnej, substancje pomocnicze.

DOSTĘPNE OPAKOWANIA: strzykawka zawierająca 0,8g preparatu

 

 

WŁAŚCIWOŚCI: znakomita chłonność zapewnia efektywne tamowanie krwawienia i wysięków nie wymaga uciskania bądź wcierania, przez co nie podrażnia dodatkowo dziąseł łatwa, szybka i precyzyjna aplikacja czysta praca – krew i wysięk zostają całkowicie wchłonięte, brak tworzenia skrzepów, typowych dla innych tego typu preparatów łagodzi podrażnienia dzięki zawartości naturalnych składników zapewnia wygodę i kontrolowaną retrakcję

WYRÓB DO STOSOWANIA WYŁĄCZNIE PRZEZ LEKARZA STOMATOLOGA

Bestsellery