Producenci

Sterylizacja w gabinecie

W ofercie sklepu stomatologicznego HIGIENA-MED znajdziemy torebki do sterylizacji,rękawy do sterylizacji oraz testy biologiczne i chemiczne.

Polecamy również !

Inkubator do ampułkowych testów biologicznych hiszpańskiej firmy BADER

Jako, że prawo nakłada obowiązek okresowego badania sprawności autoklawu, przynajmniej raz w tygodniu należy przeprowadzić testy obejmujące badanie biologiczne – zalecenia GIS. Pozwolą nam one określić, czy autoklaw poprawnie sterylizuje niszcząc wszelkie formy mikroorganizmów.

Kontrolowanie skuteczności procesów sterylizacji w autoklawach parowych jest obowiązkiem każdego ich użytkownika. Istnieje wiele metod oraz złożonych testów wieloparametrowych skutecznie sprawdzających jak sprawny jest autoklaw.

Inkubator testów biologicznych Bader jest łatwym w użyciu, gabinetowym system monitorującym skuteczność biobójczą Twojego sterylizatora parowego. Świetnie sprawdzi się w gabinecie stomatologicznym, zabiegowej klninice okulistycznej oraz każdej innej małej i dużej sterylizatorni. Coraz częściej po inkubator   sięgają również właścielele gabinetów kosmetycznych.

Inkubator  służy do inkubacji biologicznych testów ampułkowych (dostępne w naszej ofercie). Są one znacznie dokładniejsze i szybsze w diagnozowaniu od testów Sporal-A. Każdy użytkownik autoklawu może takie testy wykonywać we własnej placówce medycznej, dowolną ilość razy otrzymując pewne wyniki po 24 godzinach, a sygnał świadczący o problemach już po 4-6 godzinach. 

Inkubator testów biologicznych BADER Inkubator testów biologicznych BADER
Producent: inny
Cena: 859,00 zł
szt.
zobacz więcej
 Inkubator testów biologicznych- Biotron Inkubator testów biologicznych- Biotron
Producent: inny
Cena: 778,00 zł 860,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Inkubator testów biologicznych Crosstex Inkubator testów biologicznych Crosstex
Producent: CROSSTEX
Cena: 858,00 zł 1 094,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
PAKIET TESTOWY Bowie&Dick  STERIMED PAKIET TESTOWY Bowie&Dick STERIMED
Producent: inny
Cena: 9,72 zł 12,50 zł
zestaw
zobacz więcej
  • promocja
Sporal A 10 sztuk Sporal A 10 sztuk
Producent: inny
Cena: 67,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl