Producenci

Opracowanie i polerowanie

W ofercie naszego sklepu stomatologicznego znajdują się wszystkie niezbędne materiały do polerowania i obróbki kompozytów, glasjonomerów, ceramiki i innych. Dzielą się one na krążki ścierne, paski ścierne, szczoteczki, gumki do kompozytów, gumki do ceramiki, gumki do amalgamatów oraz pasty polerskie i wszystkie niezbędne akcesoria.

Narzędzia stomatologiczne to część wyposażenia gabinetów zabiegowych, które wymagają wysokiego wyspecjalizowania i precyzji w wykonaniu. Należą do nich między innymi akcesoria do opracowania i polerowania zębów, kompozytów, glasjomerów oraz innych elementów, stosowanych w obszarach jamy ustnej pacjenta.

  • promocja
  • nowość
  • promocja
  • nowość
Kliny drewniane Barman turkusowe 200 szt. Kliny drewniane Barman turkusowe 200 szt.
Producent: DIRECTA AB
Cena: 68,00 zł 86,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Kliny drewniane Barman mieszane 200szt/op. Kliny drewniane Barman mieszane 200szt/op.
Producent: DIRECTA AB
Cena: 68,00 zł 86,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
SeptoDiamond Paste 2g SeptoDiamond Paste 2g
Producent: SEPTODONT
Cena: 71,00 zł
szt.
zobacz więcej
Pasta Proxyt Corse 1 x 80g   701473 Pasta Proxyt Corse 1 x 80g 701473
Cena: 95,00 zł 112,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Pasta Proxyt Medium 1 x 80g  701471 Pasta Proxyt Medium 1 x 80g 701471
Cena: 95,00 zł 112,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja

Obróbka i polerowanie to bardzo ważny proces, jakiemu poddawane są części jamy ustnej pacjenta lub też elementy sztuczne, które zostały tam umieszczone podczas zabiegu. Niezbędne jest wówczas ich odpowiednie wyprofilowanie oraz pozostawienie w formie odpowiadającej komfortowi oraz zdrowiu pacjenta. W tym celu niezbędne mogą okazać się poszczególne narzędzia. 

W asortymencie naszego sklepu znajdują się między innymi pasty, szczoteczki, matryce, gumki do ceramiki i kompozytów, paski i prążki ścienne, formówki oraz wiele innych elementów wyposażenia. Przygotowane są z odpowiednich materiałów oraz o różnych rozmiarach, w celu dokładnego dopasowania wielkości oraz rodzaju materiału, na jakim pracować będzie specjalista.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl