Producenci

Opracowanie i polerowanie

 Opracowanie i polerowanie wypełnień to ważny etap w stomatologii estetycznej. Po wykonaniu opracowania, następuje polerowanie wypełnień, które pozwala na uzyskanie gładkiej powierzchni zęba oraz minimalizację ryzyka powstawania nowych ubytków. W tym etapie lekarz stomatolog używa specjalnych narzędzi, takich jak pasty polerskie , gumki polerskie ,krążki polerskie  aby uzyskać idealną powierzchnię wypełnienia.

Dobrze wykonane opracowanie i polerowanie wypełnień są kluczowe dla trwałości oraz estetyki wypełnień. Wypełnienia, które są źle opracowane lub polerowane, mogą prowadzić do nieprawidłowego przylegania do zęba, co z kolei zwiększa ryzyko wtórnych ubytków i infekcji. Ponadto, wypełnienia o nieodpowiedniej powierzchni mogą powodować nieprzyjemne odczucia podczas jedzenia lub mówienia.

 

  • nowość
Adapt SuperCap Matrices 50 szt.2162 Adapt SuperCap Matrices 50 szt.2162
Producent: Kerr
Cena: 172,00 zł 195,00 zł
zestaw
zobacz więcej
  • promocja
SuperMat Assorted Kit 2150 SuperMat Assorted Kit 2150
Producent: Kerr
Cena: 589,00 zł
zestaw
zobacz więcej

Obróbka i polerowanie to bardzo ważny proces, jakiemu poddawane są części jamy ustnej pacjenta lub też elementy sztuczne, które zostały tam umieszczone podczas zabiegu. Niezbędne jest wówczas ich odpowiednie wyprofilowanie oraz pozostawienie w formie odpowiadającej komfortowi oraz zdrowiu pacjenta. W tym celu niezbędne mogą okazać się poszczególne narzędzia. 

W asortymencie naszego sklepu znajdują się między innymi pasty, szczoteczki, matryce, gumki do ceramiki i kompozytów, paski i prążki ścienne, formówki oraz wiele innych elementów wyposażenia. Przygotowane są z odpowiednich materiałów oraz o różnych rozmiarach, w celu dokładnego dopasowania wielkości oraz rodzaju materiału, na jakim pracować będzie specjalista.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl