Producenci

Lakiery

Oferujemy różnorodne preparaty do fluoryzacji zębów, przeznaczone zarówno dla dzieci, jak i osób dorosłych. Działają one jako skuteczna ochrona szkliwa przed szkodliwym wpływem bakterii oraz pomagają w łagodzeniu lub nawet całkowitym zniwelowaniu nadwrażliwości zębów. Zabiegi fluoryzacyjne są szczególnie istotne dla dzieci i młodzieży, ponieważ zęby mleczne oraz nowo wyrastające zęby stałe są bardziej narażone na działanie drobnoustrojów. Preparaty z fluorem tworzą rodzaj ochronnej tarczy, która wspomaga utrzymanie zdrowia zębów.

Dla osób regularnie odwiedzających gabinet stomatologiczny, fluoryzacja jest jednym z podstawowych zabiegów wzmacniających szkliwo zębów. Proces ten ma na celu zabezpieczenie zębów przed szkodliwym działaniem bakterii i kwasów. Specjalistyczne lakiery używane do przeprowadzenia fluoryzacji tworzą barierę ochronną, chroniącą zęby przed negatywnym wpływem drobnoustrojów.

W naszym sklepie stomatologicznym znajdziesz szeroki wybór preparatów do fluoryzacji zębów, w tym lakiery przeznaczone zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Produkty dostępne w naszym sklepie to :Centrix FluoroDose, Fluor Protector, Profluorid Varnish, Fluor  Defender , Helioseal F Plus są one  dostępne w różnorodnych wariantach smakowych, co sprawia, że nawet najmłodsi pacjenci postrzegają zabieg pozytywnie i nie obawiają się jego powtórzenia. 

  • nowość
Lak do bruzd Arkona 1g Lak do bruzd Arkona 1g
Producent: Arkona
Cena: 35,00 zł
szt.
zobacz więcej
Fluor Protector 50 x 1ml Fluor Protector 50 x 1ml
Cena: 860,00 zł
szt.
zobacz więcej
 CONSEAL F strzykawka 1g CONSEAL F strzykawka 1g
Producent: SDI
Cena: 35,00 zł
szt.
zobacz więcej
Fluor Protector S Starter Kit 1x7g 639520 Fluor Protector S Starter Kit 1x7g 639520
Cena: 196,00 zł 297,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
 Profluorid Varnish 1x 10 ml VOCO  melon Profluorid Varnish 1x 10 ml VOCO melon
Producent: Voco
Cena: 108,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl