Producenci

-inkubator testów biologicznych

Jednym z polecanych produktów jest inkubator do ampułkowych testów biologicznych hiszpańskiej firmy BADER. Zgodnie z zaleceniami GIS, ważne jest regularne sprawdzanie efektywności sterylizacji autoklawu poprzez przeprowadzanie testów biologicznych. Pozwala to określić, czy urządzenie skutecznie eliminuje wszelkie mikroorganizmy.

Kontrola procesów sterylizacji w autoklawach parowych jest obowiązkiem użytkowników. Istnieje wiele metod oraz skomplikowanych testów wieloparametrowych, które mogą być stosowane do oceny efektywności autoklawu. Inkubator do testów biologicznych Bader jest prosty w użyciu i przeznaczony do monitorowania skuteczności sterylizatora parowego. Doskonale sprawdzi się w gabinecie stomatologicznym, klinice okulistycznej oraz innych placówkach zajmujących się sterylizacją. Coraz częściej inkubatory tego typu są wykorzystywane także w gabinetach kosmetycznych.

Inkubator służy do inkubacji biologicznych testów ampułkowych, które są precyzyjniejsze i szybsze w diagnozowaniu niż tradycyjne testy. Dzięki temu każdy użytkownik autoklawu może regularnie wykonywać testy w swojej placówce medycznej, uzyskując wyniki po 24 godzinach, a sygnał ostrzegawczy o ewentualnych problemach już po 4-6 godzinach. Dzięki temu zagwarantowana jest skuteczność sterylizacji i bezpieczeństwo pacjentów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl